Multi- czy Intermodal? O różnicach w specyfice transportów łączonych.

Często jesteśmy świadkami rozbieżnościami w nazewnictwie rodzajów przewozów w branży transportowej. Zdarza się tak, że pojęcia opisujące transporty o odmiennej specyfice realizacji, omylnie nazywane są podobnie.

To dla Was zmieniamy się na lepsze!

W tym roku nasza firma zdecydowała się po raz pierwszy na przeprowadzenie Badania Satysfakcji naszych klientów a dokładnie na zmierzenie wskaźnika NPS (Net Promoter Score).

Bial-Mich kibicuje, ucząc się wytrwałości od najlepszych sztangistów w trakcie Akademickich Mistrzostw Świata

W dniach 20-23 września 2018 r. odbyły się w naszym mieście Akademickie Mistrzostwa Świata w Podnoszeniu Ciężarów. To druga tej rangi impreza, która odbyła się w tym roku w Polsce.

Bo w zespole jest siła…

20 kwietnia 2018 r. nasz zespół wziął udział w warsztatach „Budowanie zespołu w obszarze logistyki”

Relacje na linii spedytor-przewoźnik – wywiad m. in. z Marzeną Piotrowicz, Szefem Działu Spedycji firmy Bial-Mich

Relacje na linii spedytor – przewoźnik nie zawsze są idealne, mimo że niektóre firmy transportowe również podzlecają transporty a część spedytorów użytkuje flotę. Poprosiliśmy kilku spedytorów, by opowiedzieli o kryteriach wyboru przewoźników oraz problemach we współpracy z nimi. Wnioski jak zwykle pozostawiamy Czytelnikom.

Blaski i cienie SENT – Marzena Piotrowicz, Szef Działu Spedycji firmy Bial-Mich

O SENT pisaliśmy już niejednokrotnie. Tym razem jednak oddajemy głos osobie, którą skutki przepisów dotykają bezpośrednio – przedstawicielce firmy spedycyjnej. Przedstawia ona nie tylko cienie, ale i pozytywne aspekty wprowadzonej rok temu regulacji.