free bootstrap theme

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA TRANSPORTOWA SPEDYCYJNA
I LOGISTYCZNA

Skuteczność

Terminowość

Wieloletnie doświadczenie

Przewóz na terenie całej Euro-Azji

Firma Bial-Mich realizuje przewozy towarów na terenie całej Europy i Azji. W dobie pandemii kładziemy dodatkowo nacisk na bezpieczeństwo każdego kierowcy oraz osób towarzyszących procesowi transportu. Stale, również w sytuacji ograniczeń związanych z epidemią COVID-19 realizujemy dostawy w różnych kierunkach, w tym do Włoch, Francji, czy Hiszpanii. O jakości naszych usług świadczy ostatnio przebyty audyt procesów zachodzących w naszej firmie (ocena systemu zarządzania jakością, bezpieczeństwem i środowiskiem), w trakcie którego firma Bial-Mich uzyskała wynik 75%.

Główną gałęzią transportu w firmie Bial-Mich jest transport drogowy. Wykorzystywane są do tego środki transportowe o zabudowie typu: Plandeka, Chłodnia, Silos, Cysterna oraz Wywrotka.
Wykorzystując Plandekę mamy możliwość załadunku towaru bokiem, górą oraz tyłem z rampy przeładunkowej. Waga ładunków jakie firma transportuje waha się od 100 kg do 25ton.
Jeśli jest potrzeba utrzymania temperatury przewozu, wykorzystywane są do tego nadwozia chłodni. Temperatura jaka utrzymywana jest wewnątrz skrzyni ładunkowej znajduje się w przedziale od -25 do +25 stopni Celsjusza. Samochody wyposażone są zarówno w agregaty oraz termografy, dzięki czemu kierowcy są w stanie monitorować temperaturę wewnątrz ale również udostępnić wydruk potwierdzający zachowanie odpowiedniej temperatury podczas całego procesu transportowego.
W chłodniach najczęściej firma przewozi towary takie jak: warzywa, owoce, mięso, wyroby mleczne, ryby, owoce morza, jaja, ale również chemię oraz produkty farmaceutyczne wymagające przechowywania w odpowiedniej temperaturze.

Firma Bial-Mich posiada duże doświadczenie w przewozie produktów sypkich oraz płynnych. Wykorzystujemy w tym celu wywrotki, silosy oraz cysterny. W cysternach przewozimy produkty chemiczne. Część należy do grupy materiałów niebezpiecznych zgodnie z umową ADR/RID. W każdym przypadku dostosowujemy środki transportowe do wymagań naszych klientów, celem najlepszego zabezpieczenia ładunku w trakcie procesu transportowego.

W zależności od potrzeb i rodzaju przewożonego towaru, nasi specjaliści doradzą wybór odpowiedniego transportu. Niezależnie od rodzaju wybranej naczepy, kluczowe jest bezpieczeństwo towaru w transporcie. Bial-Mich dokłada wszelkich starań, żeby przewożony towar był odpowiednio zabezpieczony, tabor sprawny, a zespół w pełni świadomy i wykwalifikowany.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
 

1600

PRZEWOŹNIKÓW

1000000

TON PRZEWIEZIONYCH TOWARÓW

7

LAT DOŚWIADCZENIA

Masz pytania? Napisz!

© Copyright 2019 Bial-Mich - All Rights Reserved